TOEFL- IBT Programı

E-Sertifika Programı

TOEFL sınavının Yazma ve Konuşma bölümleri ile ilgili becerilerin geliştirilmesi hedeflenmektedir.

Katılımcıların, web sitemizde bulunan ve İstanbul Ticaret Üniversitesi Test Ofisi tarafından hazırlanan seviye tespit sınavına giriş yaparak, B1 seviyesinde yeterlilik sonucu alması önkoşulu bulunmaktadır.

TOEFL iBT® sınavları, İngilizceyi akademik seviyede kullanma ve anlama yeteneğinizi ölçer. Bu eğitimlerimiz, öğrencilerin TOEFL IBT sınavlarında yüksek puan almak için gerekli becerileri kazanmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Kurs içeriği, Konuşma ve Yazma becerilerinin tamamı için testler, alıştırmalar, konu anlatımları ve sınav stratejilerini kapsamaktadır. Derslerimiz TOEFL IBT öğretiminde deneyimli Türk ve yabancı eğitmenler tarafından verilmektedir.

CUMARTESİ-PAZAR / Saat: 10:00-14:00

80 saatlik kurslarımız, öğrencilerin TOEFL IBT sınavından (80-120) almaları gereken puanı elde etmek için gerekli olan dil becerilerini geliştirmeye ve güven kazanmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. 80 saatlik kurs programı bitiminde 2 adet deneme sınavı yapılacak ve sonuçları analiz edilerek öğrencilerimiz ile paylaşılacaktır.

Eğitmen Hakkında

İncelemeler

Henüz bir inceleme yok.

İnceleme Yap

İlk Yorumu Siz Yapın

Please rate