WORLD MARKETING SUMMIT 2022 TÜRKİYE

Kişi Başı /

1900+KDV / Öğrenci: Ücretsiz

Anasayfa Courses

WORLD MARKETING SUMMIT 2022 TÜRKİYE

WORLD MARKETING SUMMIT 2022 TÜRKİYE

Eğitimci

SEM

Kategori

E-Sertifika

DÜNYANIN EN BÜYÜK PAZARLAMA ETKİNLİĞİ WORLD MARKETING SUMMIT 6-7 KASIM’DA!

 

160'DAN FAZLA ÜLKEDEN 100 MİLYON KİŞİ KATILACAK!

 

Günümüzün kritik zamanlarında işletmelerin geleceğe ilerlemek için ilhama, rehberliğe ve liderliğe ihtiyacı var. Pazarlamanın babası Prof. Dr. Philip Kotler'in buluşu olan World Marketing Summit (WMS),bu sene, pazarlama çözümlerini sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmak için kullanmanın yollarını keşfetmek amacıyla; kurumsal şirketler, kamu kurumları, kar amacı gütmeyen kuruluşlar ve akademik alanlardan yenilikçi beyinleri bir araya getiriyor.

 

Dünya çapında 160’dan fazla ülkede, aynı anda yayınlanacak olan (çevrimiçi) World Marketing Summit’e 100 milyondan fazla kişinin katılması bekleniyor. Kendi alanında lider 101'den fazla konuşmacı; iş, pazarlama, dijital ve sosyal medya, marka bilinci oluşturma ve ilgili tüm alanlardan bir araya gelerek "Marketing Changes to Meet Sustainability Goals - Sürdürülebilirlik Hedeflerini Karşılamak için Pazarlama Değişiklikleri" teması altında buluşacak.

 

Sadece Türkiye'deki Zirve Katılımcılarına Özel Philip Kotler ile Soru & Cevap Buluşması

 

Türkiye’de, Kişisel Marka Akademisi, İstanbul Ticaret Üniversitesi ve Kotler Impact işbirliği ile gerçekleşecek olan etkinlikte, SADECE TÜRKİYE’YE ÖZEL, Philip Kotler ile (çevrimiçi) soru & cevap buluşmasında, Kotler, Türkiye’deki Zirve katılımcılarının sorularını cevaplayacak!

 

Philip Kotler'in World Marketing Summit mesajı;

 

"Sevgili Arkadaşlar, Selamlar!

 

2. eWMS'nin (elektronik World Marketing Summit) 126 etkili küresel konuşmacının sunumları ve dünya çapında 42.07 milyon izleyici ile başarılı bir şekilde sonuçlandığını size bildirmekten mutluluk duyuyorum. Biz "ASLA DURMAYIZ" ve şimdi eWMS 2022'yi "Sürdürülebilirlik Hedeflerini Karşılamak için Pazarlama Değişiklikleri" temasıyla planlıyoruz.

 

Akademik ve kurumsal sektörden 100 seçkin lideri tekrar davet ediyoruz. Bu heyecan verici etkinlik 6 ve 7 Kasım 2022'de, 6 Kasım'da 00:01 GMT'de başlayacak ve 7 Kasım'da GMT 23:59'da (GMT) sona erecek çevrimiçi sunumlar şeklinde gerçekleşecek. Program, eWMS 2022 için 100 milyondan fazla izleyiciyi hedeflerken Auckland'dan Los Angeles'a dünya çapında geçerli olacak, sürdürülebilirlik ile pazarlama mesajının dünya çapında birçok Y kuşağına ulaşabilmesi için öğrencilere 50 milyon ücretsiz bilet sunuyoruz. eWMS, “Pazarlama Yoluyla Daha İyi Bir Dünya Yaratmayı” hedeflemeye devam ediyor.”

 

Philip Kotler

 

Türkiye’den de Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Özgül Özkan Yavuz, Coca Cola Genel Müdürü Başak Karaca, Arçelik CEO’su Hakan Bulgurlu, Global Magic Brands CEO’su Ömer Şengüler, brandyMe Kurucusu İrem Sefa Yayımlar, İstanbul Ticaret Üniversitesi’nden Prof. Dr. Figen Yıldırım ile Prof. Dr. Ömer Torlak, FutureBright Kurucusu Akan Abdula, Markam Danışmanlık Kurucusu Güven Borça gibi öncü isimlerin bilgisini, vizyonunu ve öngörülerini paylaşacağı ve çevrimiçi gerçekleşecek World Marketing Summit’i kaçırmayın!

 

Erken dönem indirimli bilet satışından yararlanmak istiyorsanız BAŞVUR butonuna tıklayabilirsiniz!

 

KURUMSAL SATIŞ

 

6 Kasım'a kadar kurumsal indirim 1500 TL +kdv /bilet başı (min 20 bilet)

6 Kasım'a kadar kurumsal indirim 1250 TL +kdv /bilet başı (min 50 bilet)

6 Kasım'a kadar kurumsal indirim 1000 TL +kdv /bilet başı (min 100 bilet)

 

Kurumsal bilet satışları ve Sponsorluk Fırsatları için sem@ticaret.edu.tr ile iletişime geçebilirsiniz.

 

BİREYSEL SATIŞ

 

1900 TL +kdv

 

ÖĞRENCİ

 

Öğrencilerin katılımı ücretsiz olup, Philip Kotler ve İstanbul Ticaret Üniversitesi imzalı, e-devlet üzerinden sorgulanabilen, uluslararası geçerliliği olan sertifika almak isteyen öğrenciler için;

 

Sertifika Bedeli: 120 TL (kdv dahil)

 

[video src="https://sem.ticaret.edu.tr/wp-content/uploads/2022/09/World-Marketing-Summit-2022-Turkiye-Video.mp4" /]

Eğitimci

SEM

SEM

İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİ

Fiyat : 1900+KDV / Öğrenci: Ücretsiz ₺

Lokasyon : Online Eğitim

Tipoloji : Ücretli