Robotik ve Kodlama Eğitimi

E-Sertifika Programı

Robotik ve Kodlama eğitimi ile kursiyerlere programlamanın ve robotiğin temellerinin öğretilmesi amaçlanmaktadır. Bu eğitim ile; yaratıcılık, problem çözme ve analitik düşünme gibi özelliklerin geliştirilmesi de sağlanacaktır. Çocuklar ve yetişkinler için ince motor becerilerinin de geliştiği görülecektir. Ortaya koyulan ürün neticesinde de kursiyerin yeteneklerinin farkına varması ve özgüveninin yükselmesi beklenmektedir.

Robotik ve Kodlama eğitimine en az ortaokul mezunu olmuş olan herkes katılım sağlayabilir. Özellikle öğretmenler, mühendisler ve kendini geliştirmek isteyen herkes katılabilir. Eğitim içeriği 4 yaş ve üzerinde herkese uygulanabileceği için çocuğuna küçük yaştan itibaren robotik ve kodlama eğitimi vermek isteyen ebeveynler katılabilir.

1. Aşama; Panelimizde mevcut olan ve eğitmenimiz tarafından hazırlanan PDF formatındaki içerik dokümanları
2. Aşama; Yüksek kalitede çekilmiş Offline Eğitim Videoları
3. Aşama; 2 haftada 1 kez olacak şekilde Online (Canlı) Yayın Eğitimleri
4. Aşama; 6 aylık eğitim süresinin sonunda 2 günlük Yüzyüze (Süpervizyon) Eğitimi
5. Aşama; Eğitmenlerimiz tarafından hazırlanan ve Online olarak uygulanan Robotik ve Kodlama Eğitim Sınavı Online olarak uygulanan bu sınava katılarak %50 ve üstü başarı sağladığınızda Uluslararası geçerli Robotik ve Kodlama Sertifikası almaya hak kazanırsınız.

  • Eğitim programı, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır.
  • Eğitim sonunda bir sınav yapılacak olup, sınavdan başarılı olan katılımcılara eğitim programına ait Başarı Sertifikası takdim edilecektir.

Eğitmen Hakkında

İncelemeler

Henüz bir inceleme yok.

İnceleme Yap

İlk Yorumu Siz Yapın

Please rate