E-ticaret Uzmanlığı Sertifika Programı

E-Sertifika Programı

A’dan Z’ye e-ticaretin yol haritasının paylaşılacağı bu özel program ile hem katılımcılar hem kişisel becerilerini geliştirecek, hem sektör profesyonellerinin deneyimlerinden fikir edinecek, hem de işini e-ticarete taşımak için gerekli olan tüm bilgilere sahip olacak.

Katılımcılar temel e-ticaret bilgileri ve e-ticaret faaliyetlerinde gerekli olan pazarlama teknikleri ile ilgili kapsamlı bir eğitim alacak. Özellikle e-ticaret alanında kariyer yapmak isteyenler, girişimciler ve KOBİ’ler için tasarlanan sertifika programı kapsamında, e-ticarete giriş, e-ticaret yazılım altyapısı, e-ihracat, gümrükler, e-ihracat altyapısı, tasarım, ürün, kargo, ödeme sistemleri, pazaryerleri, pazarlama bileşenleri, SEO, entegrasyonlar, sipariş yönetimi, sosyal medya, performans analizi, KVKK ve site yapılandırma gibi onlarca başlıkta eğitim yer alıyor.

22.05.2021-13.06.2021 tarihleri arasında dört hafta boyunca Cumartesi-Pazar günleri online ortamda 40 saat sürecek program sonunda başarılı olan katılımcılar İstanbul Ticaret Üniversitesi işbirliğinde ‘E-ticaret Uzmanlığı Sertifikası’ alacak.

Eğitmen Hakkında

İncelemeler

    Şimdiye kadar katıldığım en verimli ve en öğretici e-ticaret programıydı. Uygulamacı eğitmenlerle çok iyi bir program dizayn edilmiş.
    Emeği geçen herkesi tebrik ediyorum.

İnceleme Yap

Please rate